Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
Momo Design FGTR Classic
MOMODESIGN

Momo Design FGTR Classic

Jethelm

Art. No. 202719
|

Er zijn nog geen beoordelingen.

Maattabel
€ 199,00 1
Beschrijving

Momo Design FGTR Classic Jethelm

De FGTR CLASSIC doet denken aan helikopterhelmen en is een voortdurend evoluerend icoon van de grote stad - de perfecte combinatie van stijl, kwaliteit en veiligheid voor alle motorrijders en scooterrijders die graag opvallen.

Het originele 100% Italiaanse ontwerp, dat altijd al gekenmerkt werd door ambachtelijke details zoals de handgestikte randen langs de schaal en het vizierprofiel, krijgt een nieuw gezicht: een nieuwe schaal, die nu verkrijgbaar is in drie maten en de gebogen vorm en het iconische “T”-logo behoudt.

Het vizier, dat wordt gekenmerkt door twee koolstofvezelsteunen in een matte afwerking, is herzien met strakkere en modernere lijnen. Ook het viziermechanisme is volledig opnieuw ontworpen om het vervangen van het vizier eenvoudiger en veiliger te maken.

Het ontwerp van de kinbeugel zorgt voor een betere omhulling van het gezicht van de rijder en biedt een uitstekend comfort, mede dankzij de pasvorm die speciaal is ontwikkeld voor het gebruik van een bril.
In de vernieuwde Classic-versie benadrukken kleurgecoördineerde stiksels en zwarte klinknagels de lijnen van dit modern ogende model.
  • Vizier: helder
  • Materiaal: ABS
  • Helmmaten: 3 (XS-S, M, L-XL)
  • Sluiting: ratelsluiting
  • Gewicht: ca. 1.220 g
  • Voering: binnenvoering, uitneembaar en wasbaar, *DrySpeed* voor onmiddellijke zweetopname
  • Overig: geïntegreerde brilkanaal, handgestikte nekafwerking, antidiefstalring, vizierhouder van koolstofvezel en vizierrand van kunstleer
  • Tests: ECE 22.06
Eigenschappen

Producteigenschappen

  • Vizier: transparant
  • Gewicht ca.: 1220
  • Extra eigenschap: 3 verschillende schaalmaten
  • Sluiting: Ratelsluiting
  • Helmschaalmaten: 3
  • Helmtype: Jet-/policehelm
  • Materiaal buitenschaal: ABS
  • Controle: ECE 22:06
  • Binnenvoering: Comfort-binnenvoering
  • Land van fabricage: China

Een overzicht van de productkenmerken

  • Geïntegreerd brilkanaal
  • Voorbereid voor communicatieapparatuur
  • Binnenvoering uitneembaar
  • Wangkussens uitneembaar
  • Viziermechanisme met zijpaneel
Documenten
Beoordelingen
Alle varianten
Nog vragen?

Heb je een algemene vraag, een vraag over je bestelling, wil je kritiek geven of ons gewoon je mening geven? Wij zijn er graag voor je.

Persoonlijke gegevens

Ik heb een vraag...

Selecteer een optie

Kies een contactoptie

Selecteer een optie

De door jou ingestelde periode is ongeldig. Corrigeer dit a.u.b.

uur

uur

Door het versturen van het formulier verklaar je je akkoord met de verwerking van je persoonsgegevens overeenkomstig onze privacyrichtlijn.

Vanaf 70€ zonder verzendkosten
Teruggaverecht gedurende 2 jaar
Snelle levering
Retourzending gratis
SearchWishlistUser AccountCartArrow LeftArrow RightArrow Right ThinIcon HomeMenuArrowCaret DownCloseResetVISAmatercardpaypalDHLHermesCheckCheck-additionalStarAdd to Shopping Cartchevron-leftchevron-rightSpinnerHeartSyncGiftchevron-upKlarnaGridListFiltersFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoCalendar